Where green meets blue

Sokağın Ritmi

Canlı müzik tutkunları için ideal tatilin tanımı; mis gibi bir havaya, plaj keyfine ya da harika bir yemeğe kaliteli müziklerin eşlik etmesi olsa gerek. Alanya’nın muhteşem deniz&kum&güneş üçlemesine ek olarak sahip olduğu cazibelerinden bir tanesi de canlı müzik alternatiflerinin çok fazla olması. Bir yandan yemeğinizi yerken bir yandan da country ya da blues şarkılar dinleyebilir, Alanya’nın renkli gece hayatına ortak olabilirsiniz.

Özellikle Alanya kıyı şeridi boyunca uzanan yolda yürürken her an sevdiğiniz şarkılar kulağınıza gelebilir. Her köşe başında, Akdenizin sizlere gülümseyen güneşi altında, ferahlamanızı sağlayacak bir çok  işletmeleri bulabilirsiniz.

Müziğin kalbi de Alanya’da atıyor desek sanırım yanlış bir cümle olmaz.  Günün herhangi zaman diliminde DJ performanslarıyla karşılaşabilir ya da haftanın belli günlerinde çeşitli mekanlarda yapılan Latin Gecelerine katılabilirsiniz.

Yerli – yabancı bir çok DJ’ye ev sahipliği yapan Goya Beach , birbirinden lezzetli alkollü- alkolsüz kokteylleri, havuz barı ve Alanya Kalesi manzarasıyla, gündüzlerinize ayrı bir hava katacak.

Kendine has atmosferi, özel yemekleri ve  yerli yabancı popdan caza kadar geniş  repertuarlarıyla Alanya’nın en sevilen gruplarını sizlerle buluşturan Human Gastropub &Sushi,  midenize ve ruhunuza ziyafet vermek için sizleri bekliyor.

Akşam yemeklerini eğlenceli kılan Ev Restoran ,isminden de anlaşılacağı gibi sizlere tatilinizde de ev sıcaklığını veriyor. 80’s 90’s, oldies, blues, country  tarzlarında müzik alternatifi sunmakta olan  Ev Restoran eskilerden vazgeçmeyenler için Alanya’nın en eski restoranı olarak sizlere hizmet veriyor.

Gençler ve kendini genç hissedenler için şarkılara bağıra çağıra eşlik edebileceği Alanya iskelede bulunan  Harry’s Pub  birbirinden yetenekli genç müzisyenlerin yerli yabancı rock parçalarıyla sizleri bekliyor.

Amatör canlı müzik, rock gruplarının yer aldığı bir mekan daha Tünnel Pub.

Ben, popülerlikten şaşmam, pistten inmem diyorsanız Alanya iskelede sıralanmış diskolar sizleri sabaha kadar süren çılgın partilere davet ediyor.

Drita Otel olarak siz  müzikseverlere reddedemeyeceğiniz bir teklifimiz var!

Alanya müziğinin nabzını daha kolay tutabilmeniz açısından siz değerli misafirlerimizin gitmek istediği yerlerde sizler için yer ayırtıyor ve ulaşım sorununuzu ortadan kaldırıp, dilediğiniz kadar eğlenmenizi sağlıyoruz. Bakalım gittiğiniz yerlerde de Drita misafiri olarak sizleri ne gibi süprizler bekliyor olacak…

 •  
  18
  Shares
 • 18
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com