Where green meets blue

Güneşin Gülümsediği Hafta

Drita’da renkli bir haftayı daha geride bıraktık. Güneş temalı haftamızda güneşin parıltısı ve enerjisi hep üstümüzdeydi. Misafirlerimiz gündüz güneşin, akşam da gün batımının keyfini doyasıya çıkardı. Hafta boyunca gündüz deniz, kum, güneş ve sahil aktivitelerinin keyfini süren misafirlerimize, büyüleyici güzelliğe sahip gün batımını yaşatmak istedik

Minikler eğlenirken öğrendi.

Akdeniz güneşinin yaratıcılığı tetikleyen ışıkları altında minik misafirlerimiz ile Güneş saati yaptığımız atölye oldukça merak uyandırdı. Katılımın çok yüksek olduğu aktivitede çocuklar özenerek yaptıkları saatlerin nasıl çalıştığını deneyler ile ailelerine gösterdiler. Yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri ve birazcık da içine rekabet giren etkinliklere bayılan çocuklara ‘güneş konulu resim’ yarışması ile tatillerine heyecan kattık. Birbirinden yaratıcı resimleri jürimizi puanlamada zorladı.

Drita’da gün batımları bir başka…

Drita’yı ziyaret eden misafirlerimiz için Alanya gün batımını fotoğraflar ile ölümsüzleştirmek bir gelenektir. Bu geleneği bir gün batımı fotoğraf yarışması ile taçlandırdığımız etkinliğimizde misafirlerimizin performansı hayranlık vericiydi. Yarışmaya katılan tüm misafirimiz çektikleri fotoğrafların olduğu özel sertifikaları evlerine birer anı olarak aldılar. İzleyici misafirlerimizin verdikleri oylar ile birinci seçilen misafirimiz Kristal Spa‘da ödül masajının keyfini çıkarırken, ikinci ve üçüncü fotoğraf sanatçılarımız da Havuz Bar‘ın hazırladığı kavun kokteylleri sevdikleriyle beraber yudumladılar.

Gün batımı ile başlayan parti gecenin geç saatlerine kadar devam etti

Drita sahilinin gündüzü ayrı akşamı ayrı bir güzeldir. Gün batımı manzaralarını ölümsüzleştirdiğimiz yarışmamız sonrasında, Alanya yarımadasının Akdeniz güneşinin kızıl ışınlarının altında yarattığı manzaraya karşı enfes kokteylleri yudumlayarak gün batımı partisinde hiç durmadan dans ettik.

Yeni haftamızda temamız deniz.

Takip eden haftada mavi incimiz Akdeniz’i kutlayacağız. Deniz temalı haftamızda misafirlerimizin tatillerine yine yaratıcılık, eğlence, adrenalin, rekabet ve çok daha fazlasını katmaya devam edeceğiz.

Siz de tatil ve eğlenceyi doyasıya yaşamak istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırın!

previous arrow
next arrow
Slider

 

 •  
  24
  Shares
 • 24
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com