Where green meets blue

Mutluluğa Giden Yol

En Lezzetli Anlar ve Tarifler Drita’da

Misafirler karpuz pasta yaparken bir kare.

Geçtiğimiz hafta Drita’nın dört bir yanı lezzetli tariflerle, mis gibi yemek kokularıyla ve güzel yemeğe dair bir sürü anılarla doldu taştı.

Her perşembe düzenlediğimiz geleneksel sahil partimizde gastronomi temasına özel lezzetli atıştırmalıklar sunduk ve bu sayede misafirlerimizin damak zevklerinin farklı lezzetlere yolculuk etmesine vesile olduk. Cuma günlerinin eğlencesi Türk gecesinde de Türk mutfağının seçkin ve geleneksel lezzetlerine yer verdiğimiz gibi keşfedilmemiş tariflere de yer verdik. Ayrıca 7’den 70’e tüm misafirlerimiz, deniz, kum, güneş ve eğlence dörtlüsünün yanı sıra yepyeni lezzetleri deneyimlemek ve bu lezzetleri sadece tatmak değil mutfağına girip aynı zamanda da hazırlama şansına da sahip oldular

Yapılan bazı araştırmalara göre mutfakta zaman geçirmek insanların ruhlarına iyi gelen bir tür meditasyon yöntemiymiş. Biz de misafirlerimizin hem eğlenirken hem de rahatlamaları için onları bu hafta mutfağa davet ettik.

Çiğ köfte, humus ve karpuz pasta gibi yaparken eğlenebilecekleri tarifleri denemelerini rica ettik. Ortaya son derece eğlenceli ve keyifli anlar çıktı. Tüm tariflerin sonunda birlikte en güzel yemekleri seçtik.

Minikler enfes meyveli yoğurtlar yaptı.

Minik aşçılar iş başında!

Her hafta uyguladığımız tüm temalarda siz yetişkin misafirlerimizi düşündüğümüz kadar minik misafirlerimize de önem verdiğimizi artık biliyorsunuz. Bu haftaki Gastronomi temamızda, mini kulüpte çocuklarımızın yemeyi sevdiği ve yapması da son derece eğlenceli olan tarifler denedik. Pizza, elmalı şeker, kurabiye ve meyveli yoğurt gibi.

Minik misafirlerimiz, kendi pişirdikleri tarifleri tadıp, eğlencelerine midelerini de dâhil ederken biz de onların hayal güçlerini geliştirmeyi unutmadık. Bir de temamıza uygun bir resim yarışması düzenledik. Yarışma sayesinde ortama katılan keyifli rekabet ortamı ve heyecan miniklerimizin tatilde sıkılmasına izin vermemiş, enerjilerini ve hayal güçlerini uyanık tutmuş oldu.

Yarışma Demişken; Drita Güzellerini Tanır mısınız?

Yarışmalardan bahsetmişken geçen haftanın konseptinde düzenlenen güzellik yarışmasından bahsetmeden geçmek olmaz. Geçen hafta misafirlerimiz arasında düzenlediğimiz yarışmada otelimizin ‘’Muz’’ ve ‘’Portakal’ güzellerini seçtik.

Siz de diğer eğlenceli temalarımızla tatilinize renk katmak veya bir otelden çok farklı heyecanlar ve serüvenler yaşayacağınız bir yere ihtiyaç duyuyorsanız hemen rezervasyon yaptırın.

 •  
  46
  Shares
 • 46
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com