O Zaman Dans

O ZAMAN DANS

Drita’da geçtiğimiz hafta eğlenceye, dansa ve müziğe bol bol doyduk, tüm kurtlarımızı döktük. Geçen haftanın teması insanlığın keşfettiği en eski sanat dallarından biri olan danstı. Gelin geçen hafta neler yaptığımıza birlikte göz atalım.

Bedenlerimizi iyileştirelim

Sveta misafirlerimize oryantal öğretirken bir kare.

Ne derler bilirsiniz; müzik ruhun, dans ise bedenin ilacıdır. Biz de geçen hafta boyunca egzersizin en eğlenceli halini, dans etkinliklerimiz ile keşfettik ve bedenlerimizi iyileştirdik. Tüm hafta boyunca dansçı arkadaşımız Steva  bizlere Latin ve Oryantal dansının tüm inceliklerini gösterdi. Bizler de hem eğlenip hem enerjimizi arttırarak, yılın tüm depresyon ve stresini geri bıraktık hem de hafta boyunca büfemizin lezzetli yemeklerinden ve tatlılarından aldığımız kalorileri yakmış olduk.

Dansı, müziği ve eğlenceyi sadece kurslara ve yarışmalara değil, Drita’nın her yerine taşıdık. Sahilde düzenlenen köpük partilerinde çılgınlar gibi dans edip, eğlendik. Böylece sıcak havayı, figürlerimizle daha da ısıtırken köpükler ve lezzetli kokteyller sayesinde biraz da olsa serinlemiş olduk.

Ayrıca hafta boyunca süren dans kurslarının sonunda içimizde keşfettiğimiz yetenekli dansçılarla bir de yarışma düzenledik. Misafirlerimiz, tüm yeteneklerini ve hünerlerini jürilerimize sergiledi. Ve jürimizde misafirlerimiz arasında değerlendirmeler yaparak en yetenekli dansçıyı seçti. Ama elbette ki mühim olan yarışmaya katılmaktı değil mi?

Minikler dans öğreniyor.

Büyüdüm, büyüdüm dans ile büyüdüm

Minik misafirlerimizi her zaman ki gibi unutmadık ve onlar için de bir program oluşturduk. Dans ederek özgüvenlerini geliştiren, mutlu olan minik misafirlerimiz hafta boyunca onlar için düzenlenen dans kurslarına gittiler. Hafta sonu olduğunda ise yetenekli ve genç dansçılar ailelerine bir dans gösterisi düzenlediler. Bir şeyi öğrenmenin en zevkli yanı o öğrendiğin şeyi sergilemek değil midir zaten?

Bu mutlu, eğlenceli haftaya Fransız yazar ve filozof Voltaire’n bir sözüyle veda edelim. ‘’Bırakın okuyalım ve bırakın dans edelim; Bu iki eğlenceden dünyaya asla hiçbir zarar gelmez.’’ Dünyanızı değiştirecek ve geliştirecek, eğlenceli ve motive edici etkinliklerle tatilinize yepyeni lezzetler ve heyecanlar katmak isterseniz sizi bekliyor olacağız. Rezervasyon için lütfen bizi arayın.

 •  
  28
  Shares
 • 28
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com