Where green meets blue

Drita’da Maceraya Hazır Mısınız?

Macera, eğlence ve aksiyon Drita’da bir tatilde başınıza gelebilecek ve gelmesini isteyeceğiniz her şeyi bulacaksınız. Her hafta düzenlediğimiz eğlence programlarının bu haftaki konseptinde sıra misafirlerimizin aksiyon duygularını tatmin etmekteydi ve macera temasının üzerinde  oyunlar planladık.
Minikler kıyasıya yarıştı.
Her gün sahilde birbirinden farklı ve zorlu özel  parkurlar kurduk ve bu parkurlarda önce minik misafirlerimiz sonrasında da yetişkin misafirlerimiz hem doyasıya yarıştı hem de eğlendi. Tüm hafta boyunca parkurlarda farkında olmadan eğlenceli bir şekilde spor da yapmış olduk. Kas ağrılarımızdan kurtulurken, kas kuvveti, dayanıklılığı ve esnekliğimizi de artırmış olduk. Bu yarışmaların kazananlarını da ödüllendirmeyi unutmadık. Kazanan misafirlerimiz spa ödülüyle Kristal Spa’da birinciliklerini kutladılar. Ayrıca Kristal Spa’da gün boyunca hem ıslak kullanım alanlarıyla (sauna, hamam, kapalı havuz, buhar ve jakuzi odaları gibi) hem de masajlarla kendilerini şımartıp, tatillerine unutulmaz birer an daha kazandırmış oldular. Sahildeki survivor parkurlarının yanı sıra eğlence ve macera havuzda da misafirlerimizi takip ediyordu. Havuzumuza bu haftaya ve konsepte özel şişme gladyatör oyunu getirdik. Birbirleriyle yarışırken oldukça eğlendiler ve hafta boyunca havuz kahkaha sesleriyle yankılandı. Maceranın dışında bu hafta neler oldu?.
Köpük partisi
Her perşembe yaptığımız geleneksel sahil partisinde bu hafta eğlence dozajını bir tık daha artırdık. Ve partimize çocukken en sevdiğimiz eğlence araçlarından biri olan köpükleri de dahil ettik. Köpük partisinde sabaha kadar dans edip, yorgun düşene kadar eğlenmiş olduk. Ertesi gün yani cuma günü de özel bir gün gerçekleştirdik bu sayede perşembenin yorgunluğunu atmış olduk. Düzenlenen Türk gecesinde muhteşem Türk yemekleri tatma fırsatımız oldu. Ve sonrasında da geleneksel Türk gösterileriyle eğlendik. Siz de her hafta yepyeni heyecanlar ve farklı aktiviteler deneyimlemek istiyorsanız ve tatil dediğin sadece dinlendirmemeli her anlamda beni doyurmalı diyorsanız sizi Drita’daki huzur ve eğlenceye davet ediyoruz.  Rezervasyon için hemen bize ulaşın.
 •  
  24
  Shares
 • 24
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com