Drita’ya Kırmızı ve Beyaz Çok Yakıştı

Zafer Bayramı coşkusu.

Drita’da geçtiğimiz hafta oldukça manidar bir haftayı geride bıraktık. 30 Ağustos Zafer Bayram’ın içinde yer aldığı hafta bayramımıza yakışır etkinlikler ve temalarda milli bayramımızı coşkuyla ve heyecanla kutladık. Geçtiğimiz haftanın teması ‘’Zafer’’di.

Hafta boyunca yüksek katılımlı ve coşkulu etkinlikler yaşadığımız haftanın en özel günü olan 30 Ağustos’ta otelin her tarafı Türk bayraklarıyla süslendi. Misafirlerimizle birlikte bayramımızın coşkusunu ve mutluluğunu yaşadık.

Zafer kokteyllerinin sunumu.

Peki başka neler mi yaptık?

Bayraklarla süslediğimiz havuz partimizde öncelikle 10. Yıl Marşını büyük bir coşkuyla hep beraber söyledik. Sonrasında da İzmir Marşı gibi heyecanlı ve milli duygularımızı pekiştirecek marşları sırasıyla söyledik. Tüm misafirlerimiz bu coşkuya ellerinde bayraklar ve Türk bayraklı balonlarla eşlik etti. Partimizin ortalarında ise zafer pastamız servis edildi. Misafirlerimizin arasında bulunan komutanlarımız pastayı kesti sonrasında da havuz partisi eğlencesine gün boyu devam ettik.

Zafer temamızda etkinliklerden, mekanlara ve yiyecekler içeceklere kadar anlamlı dokunuşlar yapıldı. Misafirlerimiz Türk bayrağı renklerinde ve çok lezzetli olan Zafer Kokteylimizi hafta boyunca bayılarak içtiler.

Lezzet duyumuz gibi eğlence ve macera duygumuzu da tatmin etmeyi unutmadık. Gündüz, sahilde zafer parkurları kuruldu ve iki grup halinde bu parkurlarda kıyasıya bir yarışa girildi. Her Perşembe yaptığımız sahilde köpük partimizde de geç saatlere kadar yorulana kadar dans ettik.

Minik ellerin yaptığı pizza.

Mini kulüpte de eğlence doruktaydı.

Minik misafirlerimiz için de hem motor becerilerini geliştirecek hem de onları eğlendirecek aktiviteler yapmayı unutmadık. Minik kulüpte onlarla birlikte lezzetli Türk bayraklı pizzalar ve ay-yıldızlı kurabiyeler yapıp, yedik. Ayrıca yemeklerin yanı sıra coşkuyla sallamak için de birlikte bayraklar hazırladık.

Siz de tüm özel günleriniz için Drita’da eğlenip, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sizleri misafir edebilmemiz, coşku ve heyecanımıza dahil olabilmeniz için hemen rezervasyon yaptırın!

 •  
  41
  Shares
 • 41
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com