Where green meets blue

Eğlencenin Enleri

En Eğlenceli Aktiviteler

Drita’da bir ayı daha geride bıraktık ve yepyeni umutlar, sevinçlerle yeni bir döneme başladık. Alanya’nın en güzel zamanlarından biri olan Eylül ayının ilk haftasını oldukça verimli geçirmek adına bu haftanın temasını ‘’en sevilenler’’ olarak belirledik.

Tüm sezon boyunca misafirlerimizin en keyif aldığı, en yüksek katılımların sağlandığı etkinleri yeniden gerçekleştirdik. Bir nevi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenlerin yer aldığı bir hafta oldu.

Miniklerle kazı çalışmaları

Mini kulüpte bir dolu eğlence var.

Bu hafta minik misafirlerimizle aktivitelere ve eğlencelere doyduk. Hep birlikte minik arkeologlar olarak arkeolojik kazılar gerçekleştirip, ilginç keşiflerde bulunduk. Ayrıca çocuklar için en leziz yiyecekler olan pizza ve kurabiyeyi kendi minik ellerimizle hazırlayıp, pişirip bir güzel yedik.

Yazın bittiğini sanan herkes için bir de yaz konulu resim yarışması düzenledik. Çünkü bize göre yazın en huzurlu zamanları başlıyordu sadece. Kendi aramızda bir de çocuk defilesi hazırladık. Hepimizin içinde kocaman mankenler yatıyormuş meğerse. Son aktivitemiz ise yaratıcılık atölye çalışması oldu. Hayal gücümüzü geliştirmek için yepyeni fikirlerin uçlarından yakaladık hep birlikte.

Eğlence biraz da büyüklerin hakkı.

Günbatımı fotoğraf yarışması

Minik misafirlerimiz kadar eğlenmek bizim de hakkımız öyle değil mi? Babalar, çocuklarına karşı birçok yarışmada eğlenceli bir şekilde yarıştılar. Ayrıca misafirlerimiz ile kendi aramızda düzenlediğimiz gün batımı fotoğraf yarışması, güzellik yarışması ve oryantal dans yarışması gibi bir sürü eğlenceli yarışma gerçekleştirip, birincilerimizi Kristal Spa’da masaj paketleri ve barlarımızdan lezzetli kokteyller ile ödüllendirdik. Kazanamayan arkadaşlar da pek üzülmediler, ne de olsa önemli olan katılmak ve eğlenmekti.

Güzellik yarışması

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiğimiz ‘’macera haftasının’’ en sevileni olan survivor parkurunu yeniden kurduk ve bu parkurda doyasıya eğlendik. Yaratıcılık haftasının en gözde etkinliğini de unutmadık tabii. Şişelerle birer sal yapıp havuzun üzerinde de kıran kırana yarıştık, yarışırken çok defa düştük. 🙂  Bu eğlenceli yarışmalar sayesinde Drita bu hafta daha da yüksek kahkaha ve mutluluk sesleri ile çınladı.

Eğer tatil için geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Biz hep diyoruz: Eylül’de Drita bir başkadır. Drita, deniz ve hava sıcaklığı olarak konforlu, sakin ve huzurlu olduğu kadar macera ve eğlence dolu otelcilik anlayışı ile sizleri Alanya’da bekliyor. Siz de tatilinizi geçirmek için güzel bir yer arıyorsanız sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.

 •  
  17
  Shares
 • 17
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com