Where green meets blue

Alanya’da Triatlon Heyecanı Başladı!

Alanya’yı tercih eden sporseverler için güzel haber: Triatlon Avrupa Kupası 21-23 Eylül 2018 arasında Alanya’da gerçekleşecek!

28. Alanya Triatlonu için günler kala heyecan her geçen gün artmakta. Bu yıl Avrupa Triatlon Kupasının yanı sıra Türkiye Triatlon Finalleri de eş zamanlı olarak Alanya’da düzenlenecek. Yüzme, bisiklet ve koşu spor branşlarının bir arada yapıldığı oldukça keyifli bir spor olan triatlon önce ki yıllarda olduğu gibi büyük çekişmeleri ve heyecanı aratmayacak. Çeşitli kategorilerde gerek ulusal gerek uluslar arası katılımlarla gerçekleşecek Alanya Triatlonu yerli ve yabancı turistler tarafından büyük ilgi görmekte. 35 ülkeden yaklaşık 900 sporcunun katılacağı yarışma izleyenlere ve yarışanlara büyük keyif verecek.

Triatlon dışında da önemli bisiklet yarışları, Ultra Trail gibi bir çok spor organizasyonuna ev sahipliği yapmakta olan Alanya, sporcuların her sene uğrak noktası haline gelmiştir. Alanya; spora, sporcuya verdiği destek ve altyapı, iklim avantajlarının yanı sıra turizm cenneti olmasından dolayı spor organizasyonları için eşsiz bir şehirdir. Dünya standartlarında hizmet anlayışı ile gözde otelleri her açıdan bu tarz etkinliklere daima hazır durumda.

Hala yaz havasını yaşadığımız sporla iç içe geçirilecek bu güzel günlerde tabi ki en önemli konu bu güzel etkinliği nerede karşılayacağınız. Fazla düşünmenize gerek yok Drita Otel sporla içe içe geçireceğiniz bir tatil için yanınızda. Etkinlik güzargahı otelin bulunduğu konumu da kapsadığı için, Toros Dağlarını arkanıza aldığınız müthiş Akdeniz manzaralı odanızda triatlonu çayınızı, kahvenizi yudumlarken izleme olanağının keyfini çıkarabilirsiniz.

Triatlona katılacak sporcular için de özel hazırlanmış  ideal oranda protein, kaliteli karbonhidrat, sağlıklı yağ ve meyve, sebze içeren sporcu kahvaltılarımız ve yarışma sonrasında günün yorgunluğunu masaj terapileri ile atabilecekleri Kristal Spa merkezimizle  ideal atmosferi sunmak için hazırız.

Spor, doğa ve mis gibi bir hava tıpkı triatlondaki gibi harika bir üçlü. Bu eşsiz etklinlik ve Drita Otel’in sunduğu tarifsiz hizmet sizi Alanya’ya çekmeye fazlasıyla yetecektir. Rezervasyon ve daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.

 •  
  11
  Shares
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com