Where green meets blue

Kasıma Kalmadan Başlamalı Aşk

Kasıma Kalmadan Başlamalı Aşk

Kasımda aşk başkadır derler ancak Drita’da eylül ayı sakinliği ve güzelliği ile çiftlerin ilk tercihi, aşk tazeleme yeri olmaya devam ediyor. Biz de bu haftayı onlara özel kılmak adına ‘’çiftler haftası’’ hazırladık. Tatil sezonu yavaş yavaş arkasında koca bir hüzün bırakarak sona eriyor gibi düşünebilirsiniz, lakin henüz tatile çıkmak için çok geç sayılmaz.

Mevsimlerden sonbahar olmasına rağmen Alanya güneşi hala sımsıcak içimizi ısıtmaya devam ediyor. Başlayan iş, okul süreçleri derken herkes yavaş yavaş şehrin karmaşasına ve kaosuna dönüyor maalesef. Ama ihtiyacınız olan sakin bir tatil yeri ise bir nebze de huzur almaya geldiyseniz ancak eğlenceden ödün vermeden; Drita, eylül ayında tam size göre bir yer oluyor desenize.

Bitmeye direnen bir yaz

Eylül ayı, tüm bu bahsedilen sakinliği, huzuru ve bitmeye direnen yaz güneşiyle çiftlerin kafa dinleme sezonu oldu diyebiliriz. Biz de geçen hafta kafa dinlemeye gelen bu çiftlerimizle oldukça eğlenceli aktiviteler gerçekleştirdik.

Televizyonda gördüğümüz kimi zaman katılmak istediğimiz çift yarışma programlarındaki gibi bir konsept canlandırdık neredeyse tüm hafta. Geleneksel sessiz sinemanın farklı ve eğlenceli bir versiyonu olan anlat bileyim ve çift olarak pasta yapma yarışması gibi çiftler arasındaki iletişim ve duygu paylaşımını artıracak etkinlikler gerçekleştirdik.

Ayrıca ortama biraz da rekabet katmak adına pipetle pinpon topu taşıma, parkurda içecek taşıma ve bardak oyunu gibi zevkli ve çekişmeli bazı oyunlar da oynadık. Tüm otel çiftlerin birbirini desteklemek için söylediği yaratıcı tezahüratlar ile doldu taştı.

Çocuklu çiftleri de unutmadık

Okul sezonu açılmadan çocuklarıyla kaçamak yapmak isteyen çocuklu misafirlerimiz için de mini kulüp her zamanki gibi aktifti. Çocukları, pizza ve kurabiye yapımı, resim çizimi, kil atölyesi gibi aktivitelerle zaman geçirirken onlar da baş başa zaman geçirme şansı yakalamış oldular.

Siz de Drita’nın eğlenceli konseptleriyle zaman geçirmek, sezon bitmeden tatil imkanlarından yararlanmak ve harika zamanlar geçirmek için hemen rezervasyon yaptırın!

 

 •  
  9
  Shares
 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com