Where green meets blue

Alanya’da Tatlı Sonbahar

Drita’ya çiseleyen sıcacık Akdeniz yağmurları ile sonbahar tüm güzelliğiyle gelmeye başladı. Yaz kadar kalabalık ve gürültülü olmayan sokakları, yaz güneşi kadar yakıp kavurmayan havası ile Alanya hala mevsiminin üstünde sıcaklığıyla denize girmek isteyen tatilcilere deniz, kum ve tatlı tebessümlü güneşini cömertçe sunmaya devam ediyor.

Tatil planlarını son dakikaya bırakanlar için sadece deniz kum güneş üçlüsüyle değil doğal ve tarihi güzellikleri ve kültürel hazineleriyle de Alanya gerçek bir tatil cenneti olacaktır.

Peki ama eğlence ne olacak?

İşte tam bu noktada Drita, her hafta düzenlenen eğlenceli konseptleriyle devreye giriyor. Bu haftanın teması ise ‘’Tatlı Sonbahar’’ oldu. Misafirlerimizin en sevdiği, en çok talep ettiği  eğlenceleri gerçekleştirdik.

Karpuzdan pasta yapımı, hep beraber dans, parkur oyunları, gelenekselleşen sahil partimiz, Türk gecesi eğlenlerimiz, ve daha nice aktivitelerle coşkulu anlar yaşadık. Tüm misafirlerimizle iş hayatı ve şehrin karmaşasından önce enerji depolamak için bir güzel eğlendik.

Ben tatilde huzur isteyenlerdenim diyenler için de:

Tercihinize göre tüm Akdeniz’in veya Toros Dağlarının pencerenizin önünde sizleri beklediğini hayal edin. Uyandığınız ilk an gördüğünüz manzaranın bir tablo gibi gözüken doğa harikası görüntüler olduğunu. Ne kadar huzurlu sabahlara uyanmış olurdunuz değil mi?

Peki ya bu sabahınızın devamında günün ilk ışıklarını jimnastik yaparak yakalamak, ardından şık ve manzaralı restoranlarımızda hem Türk hem de Avrupa mutfağının en lezzetli yemeklerini tadarak zaman geçirmek. Otelde 24 saat süren eğlenceden yorulup dinlenmek için Kristal Spada zaman geçirmek, havuzda yüzmek ve havuzda geçen zamanı daha da güzel kılmak için havuzun hemen yanında sizleri bekleyen birbirinden farklı ve lezzetli kokteyllerin olduğu bir bar.  Hayallere sığmayacak kadar güzel olmaz mıydı?

Hala geç kalmış sayılmazsınız! Tüm bu güzellikler ve yeni döneme enerji depolamak için Drita’da misafir olmak için lütfen bize ulaşın ve bir sonraki hafta ‘’detoks teması’’ nda gerçekleştireceğimiz sağlıklı aktiviteleri yakalama şansına sahip olun.

 •  
  28
  Shares
 • 28
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com