Where green meets blue

Drita’da Muhteşem Bir Yılbaşı Galası Geçirmek İster Misiniz?

2019 Yılbaşı Galamızda yerinizi alın!

Hani çok bildik bir cümle var ya, aslında bir temenni; yeni yıla nasıl girersen tüm yıl öyle geçer derler… Bir temenniyi gerçeğe dönüştürmek ise bizim inanmamıza bağlıdır ve bu yüzden de yeni yıla sevdiklerimiz ile eğlenerek mutlu ve neşeli bir şekilde girmemiz çok önemlidir. Tüm yılı güzelleştirecek olan bizim işte bu düşüncemizden geçer. Ancak sizi organizasyon işiyle çok yormak istemeyiz. Alın dostlarınızı, tüm sevdiklerinizi ve gelin 2019 Yılbaşı Galamıza… Öyle harika sürprizlerimiz var ki, 2019 yılının neşe ve mutluluk ile dolu geçmesini garanti ediyorsunuz bile diyebilirsiniz. Sözü çok uzatmayalım da hadi biraz Drita Yılbaşı Galasında sizi neler bekliyor ondan bahsedelim.

İlk olarak hem güzelliğine hem de hem de muhteşem sesine hayranı olduğumuz Sibel Yanık sahnede olacak. Harika dakikalar yaşatacak ve ardından yılbaşı gecesinin olmazsa olmaz bir ritüeli olarak oryantal sahne olacak. Gecenin asıl bombası ise bu noktadan sonra karşımızda… Serdar Onur desek… Evet, Serdar Onur’un sahne alacağı ve Drita Yılbaşı Galasını şenlendireceği harika bir organizasyonumuz var.  Muhteşem yorumu ile keyif dolu bir gece geçirmemizi sağlayacak olan Serdar Onur ile gecemizin eğlencesi neşesi bitmek tükenmek bilmeyecek. Aileniz, dostlarınız, sevdikleriniz ile birlikte böylesine özel bir organizasyonda yer aldığınız için son derece memnun olacaksınız. Çünkü bizim işimiz de tek amacımız da bu… Yeni yıla güzel dilekler, güzel duygular, bolca kahkaha, mutluluk ve neşe içerisinde girmenizi temenni ediyoruz.

Şimdi ise gelelim gecemizin diğer detaylarına… Yeni açılan Turkuaz salonumuz bu özel gecede hizmetinizde olacak. Hem dekorasyonu, hem büyüklüğü, hem sahnesi hem de ferah atmosferi ile size keyifli zaman geçirme fırsatı sağlayacak olan Turkuaz Salonumuz, Drita Yılbaşı Galası için hazırlandı bile. Menümüz ise mutfağın ustaları tarafından planlandı… Sizi harika lezzetlerle ağırlamayı planlıyoruz. Yılbaşı Galamızda ağzımızın tadı yerinde olsun, keyfimiz hiç kaçmasın ve müzik ile ruhumuz doyuma ulaşsın istiyoruz. Hindi ve kestaneli pilavın damga vurduğu bir ana yemek, sayısız mezenin eşlik ettiği, ara sıcak ve tatlı servisinin yanı sıra çeşitli meyvelerin masalarımızı süslediği ve limitsiz yerli içkiler ile meşrubatların yer aldığı bir yemek masası planlıyoruz. Bu zenginlik ve lezzetin tadını çıkarmak ise size kalıyor. Alın sevdiklerinizi, yanında olmaktan mutlu olduklarınızı ve gelin yeni yıla birlikte adım atalım. Drita Yılbaşı Galası bu yıl ayrı bir özenle hazırlanıyor ve sizin için gerçekten de unutulmaz anılar tasarlıyoruz.

Üstelik dilerseniz yılbaşı gecesini otelimizde tamamlayabilir, yeni yılın ilk gününe muhteşem Akdeniz manzarası ile günaydın diyebilirsiniz. İster konaklamalı, ister konaklama olmadan 2019 Drita Yılbaşı Galasına katılabilir, yılın en özel gününü, en özel organizasyonla kutlayabilirsiniz. Gazipaşa’dan 15 km kadar uzaklıkta yer alan otelimiz, uzaktan ve yakından pek çok konuğu için şimdiden yer ayırmaya başladı. Siz sevgili misafirlerimizi bu keyifli gecede yanımızda görmekten çok mutlu olacağız. Özenle planladığımız ve her bir detayını mükemmeliyetçi bir yaklaşımla tasarladığımız Yılbaşı Galamızda siz de yanımızda olmak için hemen harekete geçin. Bir an önce rezervasyonunuzu gerçekleştirin ve en güzel köşede yerinizi alın. Sizi ve değer verdiğiniz insanları ağırlamak bizim için bir onur olacak. Üstelik düşünsenize, bu yıl son dakikalarını sevdikleriniz ile birlikte eğlenerek geçirirken, yeni yılın ilk gününü Akdeniz’in büyüleyici manzarası ile karşılamak sizce de harika bir anı değil mi?

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com